< Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania | Najlepsze programy

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania firmy MS przeskanuje komputery z wgranym systemem Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, i Windows Server 2003 w szukaniu infekcji określonymi, w wielu przypadkach pojawiającymi się rodzajami szkodliwego oprogramowania – takimi jak Blaster, Sasser i Mydoom – i pomaga je wyeliminować.

Po zakończeniu skanowania narzędzie wyświetla raport wynikowy informujący użytkownika o wykrytym i usuniętym złośliwym oprogramowaniu. Dodano sposobność wykrycia i usunięcia następujących rodzajów niebezpiecznego oprogramowania: Cycbot Firma MS publikuje nową wersję narzędzia w drugi wtorek każdego miesiąca lub w większości sytuacji w odpowiedzi na incydenty powiązane z bezpieczeństwem. Narzędzie dostępne jest poprzez usługi Microsoft Aktualizacja, Windows Aktualizowanie oraz dodatkowo Centrum pobierania Microsoft. Wersja dostępna poprzez Microsoft Uaktualnienie i Windows Aktualizacja pracuje w tle i informuje użytkownika o wykrytych infekcjach. żeby uruchamiać narzędzie w dużej liczbie przypadków niż raz na 30 dni, skorzystaj z wersji dostępnej na tej stronie lub zainstaluj wersję znajdującą się w Centrum pobierania. Zainfekowane komputery częściej zachowują się całkowicie normalnie, dlatego dobrze jest regularnie korzystać z tego narzędzia.

Powinno się też korzystać z oprogramowania antywirusowego, np Microsoft Security Essentials, lub jakieś darmowe antywirusy by chronić komputer przed innymi rodzajami złośliwego oprogramowania. By pobrać najnowszą wersję, przejdź do Centrum pobierania MS. Możesz również przeskanować swój komputer w Internecie używając Windows Live OneCare. Przeskanuj bezpłatnie swój system By przeskanować swój komputer w szukaniu złośliwego i niechcianego oprogramowania, przejdź na stronę Windows Live OneCare. Skaner bezpieczeństwa Windows Live OneCare to darmowa usługa dostępna online umożliwiająca usuwanie oprogramowania szpiegującego. Chroni i czyści komputer, zapewniając jego bezproblemowe działanie. Skorzystaj ze skanera, ażeby znaleźć i wyeliminować wirusy, programy szpiegujące i oprogramowanie złośliwe , a dodatkowo żeby wykryć słabości i braki w zabezpieczeniach. Chroń swój komputer żeby chronić swój komputer przed różnymi niebezpieczeństwami, przejdź do strony Jak usprawnić ochronę przed szkodliwego oprogramowaniem i zabezpieczyć komputer. Radę techniczna Skontaktuj się z producentem własnego oprogramowania antywirusowego, żeby dostać radę związaną z usuwaniem wirusów i robaków. Jeżeli już potrzebujesz więcej treści związanych z wirusami, skontaktuj się z Pomocą techniczną spółki MS.